Pages Menu
Categories Menu

jak sprawdzic serwisowanie samochodu

jak sprawdzic serwisowanie samochodu

Zawsze staram się popełnić tego samego błędu dwa razy!

Właśnie czytając artykuł zabawa, która cytuje wiele ludzi opiniowanie o tym, co sprawia, że ??ludzie sukcesu.

Jeden z najbardziej znanych Anglik powiedział sukcesu ma być znaleziony przez nie czyni tego samego błędu dwa razy. Niewątpliwie słyszałeś, że tak jak ja, ale nagle zadzwonił do mnie fałszywa.

Zastanawiałam się, czy są jakieś powody, by popełnić tego samego błędu dwa razy, a może nawet bardziej niż to?

Myślę, że istnieje pięć powodów, aby polecić go:

(1) Jak wiesz co zrobiłeś było błędem, jeśli uzyskał słaby wynik tylko raz? Na przykład, większość ludzi, którzy starają się sprzedać za życia nie można go wyciąć, a nie dlatego, że są bezdarny lub beznadziejne oafs, ale dlatego, że zbyt szybko zakończyć. Sprzedający jest grą statystyczną, a jak mówią, nie można ich wszystkich wygrać. Quitters, którzy sparzyć na pierwszym odrzuceniu nie wiszą w wystarczająco długo, aby rzeczywiste statystyki ujawniają się. Często ich odrzucenia są w początkowej fazie, w której będą one wywołać kilka w jednym rzędzie. Jeśli utrzymują się, że będzie tak samo prawdopodobne napotkasz ciąg razy tak, że pozwoli im podziękować swoje gwiazdy oni zdecydowali się sprzedać za życia.

(2) Doskonalimy w większości rzeczy, które staramy się wiele razy. Spójrz na głośniki publicznych. Większość z nich nie „rodzą się na platformę,” oni są self-made, a ich początkowe wypowiedzi były pełne błędów. Ale one przechowywane na a następnie znaleźć ich prawdziwe głosy, ku uciesze przyszłych odbiorców.

(3) Czy kiedykolwiek popełniłeś błąd, ale to było naprawdę szczęście w nieszczęściu? Znasz te słynne post-it, prawda? Były one wynikiem naukowca upadających spreparować mocno kleju. Był w stanie powtórzyć swój błąd, a teraz wiele milionów, jeśli nie miliardy razy, a wszyscy jesteśmy trochę lepiej i bardziej zorganizowane dla jego pomysłowości i szczęścia.

(4) z gumy, za pośrednictwem wulkanizacji, wystąpił w taki sam sposób. Naukowcy opuścił garnku na kuchence zbyt długo, a my już jazdy na rowerze i na własnych błędach pory. Udowodnienie nic w nauce wymaga powtórzenia, w tym naszych szczęśliwych wypadków.

(5) Jedyni ludzie, którzy nie popełniają błędy, uczono mnie, dawno temu, https://www.flasz.pro/22-balony-reklamowe to zrobić-nic nie jest. Szczerze mówiąc, nie mam czasu ani cierpliwości, by starannie unikać erring dwukrotnie. W rzeczywistości, to trwa około trzech lub czterech przedsięwzięć tego samego rodzaju nawet ostrzegać mnie możliwość, że spieprzyłem-go.

Miej oczy szeroko otwarte na możliwości i niech „błędy” sumować. Żaden inny niż założyciela IBM, Thomas Watson, zaleca się, aby iść naprzód i „podwójne” nasz „awaryjność”.

To może być najpewniejsza droga do sukcesu!

– autor artykułu