Pages Menu
Categories Menu

naprawa samochodu umowa o dzielo czy zlecenia

naprawa samochodu umowa o dzielo czy zlecenia

Alabama – Państwowa Żółty Hammer

Żółty Hammer to rasa dzięcioła pseudonimie Northern Flicker, a to ptak stanie Alabama. Stan ten jest również nazywany Heart of Dixie. Southern USA, a także waluty jest często nazywany Dixie. Nazwa ta została również zastosowana w Luizjanie. Mamy wymienione niektóre nie przegap atrakcji w Alabamie, i nie ma wiele więcej do odkrycia.

Resztki Mississippi Kultury

Alabama było głównym ośrodkiem kultury Missisipi podczas 1000 do 1600 AD. Pozostałości tej kultury zostały znalezione w Moundville, dużego miasta. Archeologicznych w Moundville udało się zachować artefakty tej kultury, więc przyszłe pokolenia mogą uczyć się i korzystać z nich.

rzeka Mississippi

Większość ziemi w Alabamie składa się z łagodnym zboczu w kierunku rzeki Mississippi. Pozostałe grunty na północy jest pagórkowaty i Mississippi stwarza liczne możliwości naturalne, takie jak rzeki, doliny, strumienie, fontanny i jezior.

Natural Bridge Skała

Jest to jeden z najbardziej niezwykłych, a także najdłuższych, naturalnych mostów na świecie. Most znajduje się około 127 stóp długości. Jest to także bramą do Natural Bridge Park, który ma wiele przygód działalności, jak również ciekawe miejsca odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Przekrój skały można znaleźć tutaj, które wygląda wizerunkiem Indiańska , a także jednego tworzącego plecach niklu.

Marshall Space Flight Centre Przestrzeń USA oraz Centrum Rocket, Huntsville

To z Centrum Badań Kosmicznych, jak również środek napędowy dla programu kosmicznego NASA. Różne kolonie kosmiczne organizowane w przestrzeni USA i Rocket kompleksu zwiedzających oferują ekscytujące doświadczenie dla młodych ludzi z całego kraju. Ośrodek dysponuje również Rocket Garden, 4-D Teatr, Muzeum Kosmosu, misji promu kosmicznego i NASA Visitor Complex.

Vulcan Statue, Birmingham

Jest to największy posąg wykonany z żeliwa i wynosi prawie 56 stóp wysokości. Reprezentuje Vulcan, rzymskiego boga ognia.

Coroczne imprezy jak Festiwal Hot Air Balloon w Decatur, Mardi Gras Karnawał na telefon i Festiwalu Szekspirowskiego, są również ciekawostek. Alabama jest bardzo żywa i interesująca państwo o bogatej kulturze i ma wiele atrakcji dla rodzin, jak również wiele możliwości dla biznesu.

– autor artykułu