Pages Menu
Categories Menu

naprawa samochodu dla kontrahenta spoza ue

naprawa samochodu dla kontrahenta spoza ue

Jak ocenić Franchise logo firmy – nie przeoczyć znaczenie Lokalizacja

Jak wybrać lokalizację przed zakupem Franchise

Lokalizacja to wszystko dla niektórych przedsiębiorstw, zwłaszcza franczyza, które zależą w dużej handlu klienta. Ale chodzi o coś więcej niż tylko miejsca dostępności.jaka terapia dla małżeństw Umowy leasingowe czynnik również. Doskonała lokalizacja może mieć miażdżący dzierżawy, która wypiera się swojej działalności.

Nie podpisuj umowy franchisingowej, dopóki nie znajduje dobrą lokalizację dla swojej serii. Nie ma sensu w zakupie franczyzy nie można umieścić w najlepszej możliwej przestrzeni

Ocenianie lokalizacjach:

Parking i dostępność są ważne względy. Jeśli klienci mają do jazdy wokół bloku trzy razy, aby znaleźć miejsce parkingowe, prawdopodobnie straci gospodarczej.

Będzie popyt na usługi lub produkty franczyzowej lekceważyć żadnych przeszkód? Weź również pod uwagę dostępność. Jak łatwo będzie dla klientów, aby uzyskać dostęp do lokalizacji? Pomyśl o każdym razem unikał biznesu, bo to jest tak trudno dostać się do iz powrotem.

Wierzcie lub nie, to może być dobra strategia, aby zlokalizować franczyzy pobliżu konkurenta. Przez wiele lat, Subway® starał się umieścić swoje sklepy warstwowe sub pobliżu McDonalda® restauracji. Racjonalne jest po prostu, że Are znana jest przyciągnięcie typ klientów, którzy są sprawdzonymi kupić fast food. Dzięki lokalizacji w pobliżu innych podobnych franchising metra® mogą korzystać z handlu przechodzi.

Innym aspektem lokalizacji franczyzy ma do czynienia z grupy docelowej. Upewnij się, że zlokalizować na obszarze blisko ludzi, którzy będą klienci.

Wybierając miejsce, zwłaszcza dla franczyzy żywności usług, za co część dnia dostaniesz największy ruch. Niektóre dzielnice mają wyraźne „going home” strona ulicy i „zadziała” stronie ulicy.

– autor artykułu