Pages Menu
Categories Menu

naprawa samochodu kontrahentowi unijnemu

naprawa samochodu kontrahentowi unijnemu

Lista Marvel Characters

Przegląd

Nie ma dziecko lub dorosły żyje dziś, że nie wie, co najmniej jeden Marvel charakter. Jednak, aby uzyskać pełną listę znaków Marvel najpierw nakładają na nas obowiązek segregować wiele różnych rodzajów twórczości, który wprowadził Marvel. Lista bohaterów Marvela jest obszerny, ale weźmy bliżej przyjrzeć się, jak mają i sposób ich odróżnić od siebie.

Lista Marvel Characters – Aliens

Te cudzoziemców znajdują się w serii komiksów Marvel i cieszył czasu antenowego w kilku publikacjach w tym krzyż z jednego fabułę do drugiego. Wszyscy wiemy o Srebrnego Surfera ale w komiksie, nie jest postacią jest nazywany Badoon, obcy gad, który mieszkał na planecie zwanej Moord natomiast ich żeńskie odpowiedniki mieszkał w Swampworld. Historia Badoon chodzi o wojnie płci, w wyniku czego ludzie ostatecznie wygraną nad kobietami. Szczególną moc tych cudzoziemców jest to, że mogą oni podróżować szybciej niż prędkość światła.

X-Men ma również ciekawą listę znaków Marvel, który obejmuje Phalanx, od greckiego słowa oznaczającego formację wojskową złożoną z włóczniami i ostrymi przedmiotami. Zasadniczo Phalanx składa się z przylegających do siebie elementów, które tworzą jeden zespół, którego celem jest zabijając mutantów.

Lista Marvel Characters – Mutanty

Ta lista jest najdłuższy ze wszystkich bohaterów Marvela, ale będziemy przyjmować tylko okiem na parę. Żądza krwi jest polski, który ma wampira i wilkołaka podobnych cech, czyli ostre kły i pazury. Żądza krwi jest znana z wyjątkowej szybkości i zwinności ekstremalnych.

Oszukana to kolejny mutant Marvel znany również jako Kevin Sydney, który ma kształt shifter. Chociaż charakter Oszukana było krótkotrwałe, to był później zastąpiony na początku 1990 przez Morph.

Darwin to postać Marvel, że nie często można usłyszeć o ale jest interesujący z uprawnieniami ewolucji w interesie samoobrony. Zgodnie z komiksów, Darwin stał się bezpiecznik energii i połączyła się z Vulcan, drugi później, pozostawiając Ziemię w przestrzeni kosmicznej.

Lista Marvel Characters – Golden Age

Zamaskowany Raider jest oparty na amerykańskim komiksie po raz pierwszy opublikowana przed 2 wojną światową. Zamaskowany Raider, wraz ze swoim utalentowanym koniem walczył Bezprawie i poświęcił swoje życie, aby upewnić się nie ma sprawiedliwości na świecie.

The Human Torch dodaje do tej listy bohaterów Marvela i ten był robot stworzony przez naukowca także z fikcyjnym świecie Marvela. The Human Torch miał niewielki obecność w komiksowym świecie, ale jest bardzo dobrze znany z walki z Kapitanem Ameryką i Namor.

Proszę kliknąć tych linków, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o liście znaków Marvel lub listę postaci z kreskówek w ogóle.

– autor artykułu