Pages Menu
Categories Menu

naprawa samochodu na oryginalnych czesciach

naprawa samochodu na oryginalnych czesciach

Guma Odzież – Dlaczego go nosić

To intrygujące pytanie, dlaczego gumy na ścieranie?

Przede wszystkim, myślę, że dobrze jest zacząć od tego, co jest z gumy?

Guma jest naturalną substancją, wykonany z soku drzewa kauczukowego. To jest zbierana i oczyszczana, walcowane płaskie na arkusze, a następnie „wulkanizowana”, co w zasadzie oznacza, że ??dodatek siarki i gotować je w piecu!wypożyczalnia samochodów do ślubu

naprawa samochodu na oryginalnych czesciach

Dlaczego się z niej ubranie?

Cóż, czemu nie! To tak, jak każdy inny materiał, może być przyszyte, ale bardziej prawdopodobne jest to sklejone do odzieży. Kleje stosowane są bardzo mocne, tak silne jak materiał to połączenie ze sobą. Guma zwykło się postrzegać jako „podziemne” materiał do ubrania z, na fetyszystów tylko naprawdę, ale teraz jest coraz bardziej powszechne, to jest powszechnie stosowane w filmie i TV albo przekazać „technologii” lub „futuryzm” lub nawet „fetyszyzm” ,

Przykładem gumy wykorzystywany w filmach intensywnie byłoby Matrix Trilogy. Większość ubrań Trójcy w, który został wykonany przez Reactor Rubberwear (www.rubber.com.au), jak dużo Matrixa faktycznie nakręcony w Australii.

naprawa samochodu na oryginalnych czesciach

Więc chodź, dlaczego miałbym go nosić?

Ponieważ czuje się ładny, to sprawia, że ??można wyglądać seksownie i ciągnie cię! No to nie są jedyne powody, ale są dobrzy! Jeśli dopiero myślisz o uzyskanie w gumie, to może być pomysł, aby zacząć od czegoś łatwego i małe, jak lateksowe szorty lub gumowej bikini, są łatwo wsunąć i będziesz wiedzieć, jakie to uczucie nosić go, a następnie przejść na coś nieco większy i lepszy!

Jeśli nigdy nie próbował tego wcześniej, trzeba mieć świadomość, że trzeba użyć jakiegoś „smaru”, aby dostać się do gumy, zwykle posypując wnętrze z talkiem będzie wykonać zadanie. Gdy jest włączona, trzeba nadać mu piękny połysk z jakiegoś sprayu lateksowej połysk. Spray go skierować na szmatkę i przetrzeć gumy z tkaniną (zapisuje się aerozolu świecić wszędzie!), Teraz twój lateksowa szuka błyszczące i będziesz patrząc sexy!

Gdy masz do tego gumowego rzeczy można zacząć patrzeć na innych ubrań, takich jak catsuits, są one bardzo sexy, obejmują one cię od stóp do następnego z gumy i wyglądać jak druga skóra, w zasadzie można ujawnić wszystko, bez ujawniania wszystko i być pokryte w swoim ulubionym materiałem. Pochodzą one w różnych stylach, mogą pochodzić z nóżkami lub bez nogi, z tyłu lub z przodu na zamek błyskawiczny, wybór należy do Ciebie! Mogą być trudne, aby dostać się na (użyj dużo talk), ale raz na poczujesz się naprawdę sexy!

– autor artykułu